+90 264 275 17 91
info@mertelmetal.com
www.mertelmetal.com
S.Orhan Mah.1172 Sok.No:21A Gebze / KOCAELİ

MAHİR END.PLASTİK VE KALIP SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kurumsal bir yapıya geçiş sürecinde olan Mahir Plastik, 2008 yılından bu yana kalıp ve plastik üretiminde hizmet vermektedir.

 

Dudullu' da kurulan firmamız, gelişen ve değişen müşteri portföyü nedeniyle hızla büyümüş ve Gebze-Kocaeli' deki daha büyük bir yere taşınmıştır.
15 ton ağırlığa kadar plastik enjeksiyon kalıpları üreten Mahir Plastik, bugünün ihtiyaçlarına göre kendini geliştirerek ve bu doğrultuda yatırımlar yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başardı.

 

Otomotiv ve savunma sanayii ile beyaz eşya sanayii kalıp imalatı yanı sıra yeni yatırımlarıyla, aynı sektörlere plastik parçalar üretmeye başlamıştır. Mahir Plastik, müşterilerin beklentilerini karşılayacak bir kalite ile iç-trim, dış-trim ve fonksiyonel parçalar üretmektedir. Mahir Plastik, ISO 9001-2015 kalite standardında çalışmalarını kurumsal yapıda yürüterek; kaliteli kalıp ve parça üretimi ve iyi bir fiyat avantajı olarak müşterilerine sürekli iyileştirme avantajı sunuyor. Mahir Plastik, müşteri beklentilerini doğru bir şekilde anlamak, kaliteli malzemeleri doğru tasarımla üretmek, kaliteli üretim yapmak ve zamanında teslim etmek suretiyle; sürekli bir kalitenin tesadüf olmadığını göstermiştir.

YERLEŞİM PLANI