DOMİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Çelik başkanlığında DOMİOSB Kaynarca Ofisi’nde gerçekleştirilen toplantıda, Doğu Marmara Makina İmalatçıları İhtisas OSB Muhtelif Yüksekliklerde İstinat Duvarı Yapılması ve Kazı Dolgu Yapımı İşleri için gerçekleştirilen ihale sonucu işin verildiği DÜNYALAR Asfalt Yol Yapı Nak. Taah. Mad. Tic. ve San. Ltd. Şti. ile sözleşme imzalandı ve yer teslimi yapıldı.
“Bütün planlamalar yapıldı.”

İmzalanan protokol sırasında öneri ve görüşleri dinleyen DOMİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Çelik, planlamalara uygun hareket edildiğini; DOMİOSB’nin ilimiz ve ülkemiz adına sanayi ve ekonomiye ivme kazandıracağını ve bu uğurda ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Toplantıya, DOMİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Çelik, DOMİOSB Yönetim Kurulu Üyesi Metin Kar, DOMİOSB Yönetim Kurulu Üyesi Günay Güneş, DOMİOSB Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Yener, DOMİOSB Bölge Müdürü Dr. Ersan Şentürk, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Kaynarca Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akgünoğlu, Kaynarca Güven Mah. Muhtarı Davut Kanur, Dünyalar Grup Yön. Krl. Bşk. Ali Dünya, Dünyalar Grup Yahya Büyüksaraçoğlu, Ütopya Proje Danışmanlık Hüseyin Devrim Aliosmanoğlu ve Ütopya Proje Danışmanlık Nurdan Numal katıldı.

 

HABERİ PAYLAŞ
YERLEŞİM PLANI